Pokud se nás chystáte navštívit v letních měsících, tak byste si neměli nechat ujít návštěvu nedalekého Aquaparku Klášterec nad Ohří. Autem tam jste z Pensionu Nataliya za necelých 20 minut. 

Trasa do Aquaparku Klášterec nad Ohří

Jedná se o moderní areál na úpatí Krušných hor. Užít si můžete koupání v průzračné vodě, tobogány různých délek (28, 68 a 128 m), jsou zde bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek pro každého člena rodiny. Dále skokánky, divoká voda, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Areál aquaparku nabízí i další sportovní možnosti.  Na rozsáhlé ploše je zde 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, dále si můžete zahrát stolní tenis, kuželky a petangue. Zábavu zde naleznou i milovníci frisbee. Pokud vám vyhládne můžete si dát teplé i studené občerstvení, nápoje a zmrzlinu. Aquapark Klášterec nad Ohří pořádá v letní sezóně mnoho akcí, soutěží a populární noční koupání. Vstupné je 70,- kč na den. Přímo u areálu se nachází parkoviště, které je zdarma.

Podrobnosti:

Plavecký bazén S průzračně čistou vodou v délce 25m. Hloubka od 1,4m do 1,8m se startovními bloky a ostrůvkem s můstky pro relaxaci.

Divoká voda Nechejte se unášet proudem vody … Samostatný bazén s hloubkou 1,5m v provozu 15 minut vždy po 1 hodině.

Vodní hřib Relaxační vodopád na ostrůvku s možností posezení uvnitř hřibu a pozorováním vodopádu zevnitř.

Tobogány Nejoblíbenější vodní atrakce v aquaparku Klášterec nad Ohří. Délky tobogánů 28, 68 a 128m.

Široké skluzavky Vodní zábava pro malé i velké. Dojezd do plaveckého bazénu v hloubce 1,4m. Délka skluzavky 3m.

Vířivka Odpočinek v bublinkové vířivce. Vodní atrakce v plaveckém bazénu. Pro 3 osoby vždy po 5-ti minutách.

Skokanská věž Adrenalinová zábava pro odvážné. Doskok do samostatného bazénu s hloubkou 3,5m. 3 můstky odstupňované podle náročnosti 2,5m – 3,5m.

Kompletní informace na http://www.aquaparkklasterec.cz/