Přijeli jste k nám na dovolenou a řešíte, co podniknout s dětmi? Pokud se vám právě nechce prozkoumávat okolí Krušných hor nebo lázeňského trojúhelníku a rádi byste zabavili svoje ratolesti, tak doporučujeme navštívit Sportpark u Nemocnice OstrovSportpark Nemocnice Ostrov. Autem jste na místě za 5 minut nebo si můžete udělat hezkou procházku či využít cyklostezku, která vede přímo kolem Pensionu Nataliya

K dispozici je několik atrakcí jako například lanová dráha, dětské prolézačky, malé oplocené hřiště pro míčové sporty, houpačky, pískoviště, klouzačky a obří trampolína. Milovníci in-line bruslení ocení kvalitní 1200m dlouhou dráhu. V případě relaxační procházky využijete asfaltové chodníky i pískové pěšiny, zděné altány, velkou kašnu s fontánou a plastikou ženské postavy. Dalším zpříjemněním je hřiště pro petanque a několik druhů prvků pro „protáhnutí těla“.

Přímo u vchodu je parkoviště pro osobní automobily i stojany na kola a koloběžky. Něco na zub si můžete dopřát v místní kantýně a užít si tak pohodový den v příjemném prostředí.