Ubytování Amazon Panattoni Park Ostrov - North

Pension Nataliya – ubytování v sousedství Amazon Ostrov.

Hledáte komfortní ubytování v těsné blízkosti nové průmyslové zóny Panattoni Park Ostrov North a skladu Amazon? Pension Nataliya je tu pro vás! Ideální pro obchodní cestující, zaměstnance i externí firmy, náš pension se nachází pouhých 350 metrů od průmyslové zóny, což z nás dělá dokonalou volbu pro váš pracovní pobyt.

Bezstarostné parkování

Náš pension nabízí dostatečně velké a bezpečné parkoviště přímo u objektu, které je monitorováno kamerovým systémem. V případě potřeby je také k dispozici garáž s dálkovým ovládáním, ideální pro úschovu vozidla, vleku nebo zařízení.

Vše, co potřebujete pro komfortní pobyt

U nás se nemusíte starat o nic. Nabízíme zdarma vysokorychlostní internet, plně vybavenou kuchyň včetně myčky nádobí, pokoje s vlastním sociálním zařízením a WC, manželská i oddělená lůžka nebo pokoj se dvěma ložnicemi. A to vše s moderním SMART LCD TV včetně NETFLIXU, abyste si mohli užít odpočinku po náročném dni.

Nechte starosti s ubytováním na nás a soustřeďte se na své podnikání. Rezervujte si svůj pobyt v Pension Nataliya ještě dnes a začněte užívat komfort a pohodlí, které si zasloužíte během vašeho pracovního pobytu.

V případě zájmu o dlouhodobé ubytování nás neváhejte kontaktovat pro individuální nabídku.

Ubytování Panattoni Park Ostrov North

Pension Nataliya - Ubytování Panattoni Park North Ostrov

Panattoni Park North Ostrov nad Ohří - Amazon se nachází v Karlovarském kraji v západní části České republiky. Místo se nachází v blízkosti dálnice 13/E442, spojující město Karlovy Vary, Chomutov, Most a Teplice. Park je snadno dostupný z větších měst, jako jsou Karlovy Vary (12 km) a Chomutov (40 km), stejně tak i od německé hranice (65 km).

- kamerově střežené parkoviště
- oddělená lůžka i manželské postele
- pouhých 350 metrů od průmyslové zóny
-plně vybavená kuchyň
- krátkodobé i dlouhodobé pobyty
- 12 lůžek
- smluvní ceny